stanislav grof
Holotropní dýchání – když směřujete k celistvosti
13.4.2017
Nejmladší uživatel EFT terapie
19.10.2017
stanislav grof
Holotropní dýchání – když směřujete k celistvosti
13.4.2017
Nejmladší uživatel EFT terapie
19.10.2017

Jako jediný ve střední Evropě …

Lukáš Srbecký EFT praktik stupeň pokročilý

EFT není pouhé poťukávání na body na těle, jak je někdy nešťastně prezentováno. Je to celý systém, který v rukou zkušeného praktika umožňuje vyčistit nepříjemné události z naší minulosti, zpracovat i silně traumatické zážitky, vyřešit nejrůznější strachy a obavy, změnit naše přesvědčení a změnit to, jak člověk vnímá sebe i svět kolem.

Pilíře EFT tvoří systematická práce na vyčištění naší minulosti, detektivní zkoumání kde naše problémy vznikly a s čím souvisí, testování a měření jak se naše problémy během práce zlepšují a další prvky, které není možné se naučit z EFT manuálu nebo jen na internetu.

Abych Vám mohl nabídnout veškerý potenciál EFT, neustále na sobě pracuji a učím se od těch nejlepších. Také proto jsem absolvoval výcvik u spoluzakladatelky EFT Tiny Craig a jsem tak jako jediný ve střední Evropě způsobilý a certifikovaný k praktikování EFT podle tzv. „Zlatého standardu“ – tedy podle standardů a přísných kritérií zakladatele této metody Garyho Craiga.

Najdete mě proto i na stránkách zakladatele mezi cca dvěma desítkami lidí na světě, které Gary Craig osobně doporučuje k práci s EFT na té nejvyšší úrovni.

 

Můj profil na stránkách Garyho Craigahttps://www.emofree.com/44.html?layout=practitioner

Můj profil na stránkách Tiny Craighttp://www.eftcertification.com/practitioners.html

 

 

Mgr. Lukáš Srbecký, EFT poradna Brno, https://www.lukassrbecky.cz/

 

 

 

Comments are closed.