O mé práci

 

Ve své praxi nabízím individuální terapie a používám především psychoterapeutickou metodu práce s vnitřními částmi (Internal Family Systems) a biosyntetickou psychoterapii. Se svým týmem také pořádám workshopy holotropního dýchání v Brně.

Všechny tyto metody vychází z předpokladu, že každý z nás má v sobě zdravé jádro, esenci, která je zdrojem naší životní síly, kreativity, radosti, léčení a zdravého sebevědomí. Každá z  těchto metod má své vlastní cesty a nástroje, jak k naší esenci získat lepší přístup.

Soustředím se na práci s klienty, kteří jsou vysoce motivovaní a jsou ochotní do svého rozvoje investovat čas, energii i prostředky.

Podstupuji pravidelné supervize. Během nich konzultuji  svojí práci a postupy se svými supervizory, dostávám zpětnou vazbu a mohu tak svojí práci zkvalitňovat. 

Na těchto stránkách najdete také články a informace o metodě EFT. Tuto metodu jsem používal mnoho let, v roce 2019 jsem jí však opustil. Pokud jste na stránky zavítali právě kvůli EFT, můžete kontaktovat některého z mých studentů, kteří u mě prošli výcvikem. 

EFT

 EFT je jednoduchá a zároveň účinná metoda, díky které si můžeme ulevit od řady fyzických a emočních problémů. Velkou výhodou této metody je, že její základní podobu se může naučit každý za pár desítek minut. A může ji použít sám, téměř kdykoli a kdekoli.

Přestože EFT je velmi účinný nástroj, tak jej ve své praxi již nepoužívám. Obrátit se můžete na některého z mých studentů. Kontakty najdete v sekci Reference.

Důvěru mám také k EFT terapeutce Janě Huškové http://terapiebrno.cz/