Je naše svobodná vůle opravdu svobodná?
15.2.2015
modrá alfa
Modrá Alfa – skvělý start pro vnitřní práci na sobě
23.2.2015
Je naše svobodná vůle opravdu svobodná?
15.2.2015
modrá alfa
Modrá Alfa – skvělý start pro vnitřní práci na sobě
23.2.2015

Doktor Wayne Dyer o terapii EFT

Wayne Dyer o EFT

Známý řečník, motivátor, terapeut, autor mnoha bestsellerů a můj oblíbenec Wayne Dyer mluví v tomto videu s Nickem Ortnerem, terapeutem a propagátorem EFT terapie, právě o technikách emoční svobody.

Wayne Dyer mimo jiné popisuje, jak použil metodu EFT k odstranění akutních bolestí před svým veřejným vystoupením a uvádí, že má za sebou zhruba sedm desítek EFT terapií, které mu byly užitečné v mnoha oblastech jeho života. Hodnotí EFT jako funkční nástroj pro odstranění fyzických i psychických bolestí a pro vytvoření šťastnějšího a naplňujícího života.

Naneštěstí je video v angličtině bez titulků, nicméně tohle je přesně ten typ inspirativních diskuzí, kvůli kterým stojí za to najít si učitele angličtiny.

Mgr. Lukáš Srbecký, EFT poradna Brno, https://www.lukassrbecky.cz/

 

Související odkazy

Louise Hayová: „Nevím jak, ale EFT funguje“ https://www.lukassrbecky.cz/louise-hayova-nevim-jak-ale-eft-funguje/

Bruce Lipton hovoří o roli našeho podvědomí a EFT terapii https://www.lukassrbecky.cz/bruce-lipton-hovori-o-roli-naseho-podvedomi-a-eft-terapii/

MUDr. Jarmila Klímová: Nemusíme být nemocní https://www.lukassrbecky.cz/mudr-jarmila-klimova-nemusime-byt-nemocni-je-do-nas-ale-masirovan-strach-vzorce-chovani-muzou-i-za-rakovinu/

Oficiální EFT video https://www.lukassrbecky.cz/oficialni-eft-video/

Comments are closed.