Jan Koutný

EFT terapeut
Lukáše jsem poprvé potkal na holotropním dýchání jako facilitátora, už zezačátku jsem z něj cítil určitý klid a kompetenci. To se mi potvrdilo, když po tomto dýchání pomohl mé přítelkyni zpracovat náročné zážitky a ona si jeho přístup velmi pochvalovala. Záhy jsem zjistil, že Lukáš dělá terapii pomocí EFT, o kterém jsem už roky slyšel velmi pozitivní ohlasy. Měl jsem tedy jasno a objednal jsem se k němu.

Začít pracovat na mých vnitřních problémech s Lukášem bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, která jsem v životě udělal. Už po prvních pár sezení jsem pozoroval zlepšení v mém sebevědomí a vnitřním klidu, a to jsme teprve začínali. Během dalších měsíců naší společné práce se mimo jiné zlepšilo nejen mé sebevědomí, ale i mé vztahy se ženami, a hlavně můj vztah k sobě samému.

Tato zkušenost mě donutila konečně odejít z práce v korporátu a začít se plně věnovat tomu, v čem mám talent a co mně naplňuje - pomáhat lidem být zdravější a spokojenější. V Lukášově výcviku EFT jsem se tedy začal tuto učit metodu podle těch nejpřísnějších standardů, abych mohl pomoci ostatním lidem ke stejné pozitivní změně, jakou jsem zažil já. Mimo skvělou znalost EFT a terapie jako takové má Lukáš zároveň i schopnost tyto znalosti velmi efektivně předávat. Naše společná práce a jeho rady mi dnes pomáhají v osobním životě i v mé terapeutické praxi. Lidí jako Lukáš je na světe málo, hluboce se tedy vážím si našeho přátelství a možnosti s ním spolupracovat.

Jan Koutný
EFT terapeut a průvodce pro váš osobní růst
http://www.eftjankoutny.cz