Mgr. Daniela Kalvodová

Terapeutka a koučka

 

Lukáš patří do velmi úzkého okruhu kolegů, kteří mají moji plnou důvěru a kterých si nesmírně vážím. Proč? Zejména pro jeho profesionální a zodpovědný přístup, který doplňuje vysokou úrovní odbornosti. Jeho práce je zároveň protkána nezaměnitelným smyslem pro humor, kterým dokáže citlivě pomoci zvládat i těžká témata. Ráda tak Lukáše doporučuji svým známým i klientům, u kterých vím, že pro ně jako mužský element může udělat více než já sama.

Proč jej doporučuji také svým kolegům? I ti nejlepší profesionálové v oblasti osobního rozvoje jsou jen lidé, kteří se o to více musí věnovat své osobní hygieně a pracovat se sebou sama. Mít odvahu podívat se na své vlastní stíny a touhu posouvat se v životě dál. Jen tak mohou být přínosem pro druhé. Jsem ráda, že právě s Lukášem se můžeme vzájemně věnovat našim osobním tématům, společně bořit vlastní hranice a být tak profesně plně k dispozici - takoví, jací skutečně jsme, v plné přirozenosti :)

---

Daniela se profesně věnuje oblasti osobního rozvoje a vzdělávání, kde působí jako koučka, terapeutka a lektorka. Zaměřuje se na využití vnitřního potenciálu k dosažení osobní spokojenosti a rovnováhy v jednotlivých oblastech života. Je dlouholetou lektorkou Body& Mind cvičebně-relaxačních programů zaměřených na zdravé fungování těla a klidnou mysl.

http://www.bodymindwork.cz
http://www.nlpkoucink.cz