Nejmladší uživatel EFT terapie
19.10.2017
jak se stat klientem EFT terapie
8 zaručených tipů, jak se stát a zůstat klientem (EFT) terapie
16.12.2017
Nejmladší uživatel EFT terapie
19.10.2017
jak se stat klientem EFT terapie
8 zaručených tipů, jak se stát a zůstat klientem (EFT) terapie
16.12.2017

EFT poradna je v novém !

EFT terapie poradna Brno pracovna Mínská

Téměř 1000 dní, 2000 konzultačních hodin a více jak 300 klientů. To všechno a mnohem více si bude pamatovat EFT pracovna na Jana Babáka 11.

Mnozí z Vás jste jí navštívili. A prožili tu důležité momenty, kdy jste pomocí různých technik nechali odejít staré věci a přivítali jste do svého života věci nové a lepší.

A i pro mě přišel čas nechat odejít to staré a přivítat nové a lepší. EFT poradna je od listopadu 2017 v novém !

Nová pracovna na ulici Mínská 38 v Brně Vám nabídne vyšší komfort, moderní prostory s vlastním sociálním zázemím a dostatek klidu a prostoru pro naší práci. Mnozí z Vás ocení výbornou dopravní dostupnost – nová pracovna je totiž jen pár minut od centra města a v okolí je dobrá možnost parkování.

Vše si můžete prohlédnout na fotkách anebo přímo na místě při osobním setkání.

Budu se na Vás těšit v novém !

Mgr. Lukáš Srbecký, EFT poradna Brno, www.eftporadnabrno.cz

EFT terapie poradna Brno pracovna Mínská EFT terapie poradna Brno pracovna Mínská EFT terapie poradna Brno pracovna Mínská EFT terapie poradna Brno pracovna Mínská EFT terapie poradna Brno pracovna Mínská EFT terapie poradna Brno pracovna Mínská EFT terapie poradna Brno pracovna Mínská EFT terapie poradna Brno pracovna Mínská EFT terapie poradna Brno pracovna Mínská EFT terapie poradna Brno pracovna Mínská EFT terapie poradna Brno pracovna Mínská EFT terapie poradna Brno pracovna Mínská Lukáš Srbecký EFT terapie poradna Brno

EFT poradna Brno vstup

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Comments are closed.