Martina černá

masérka a terapeutka

 

S Lukášem Srbeckým pracuji na svém osobním rozvoji a ostranění životních bloků již několik měsíců. Díky této práci se v mém životě spustily výrazné změny jak v osobní rovině tak v profesní oblasti. Pozoruji, jak se mění moje sebehodnota a láska k sobě.

Pracuji se sebou již mnoho let, potkala jsem hodně terapeutů a lidí, kteří ovlivnili můj posun. Na práci s Lukášem mě však překvapila rychlost, s jakou se "věci dějí". Jeho práce je až krystalicky čistá. Oceňuji jeho citlivé vedení, nepodsouvání vlastních názorů a " poučování ".

Rovněž mě přesvědčila na jeho metodách systematická zpětná kontrola rozpuštěných bloků, to je něco, s čím jsem se doposud nepotkala.

Některá naše sezení jsou velmi emotivní a nelehká, po kterých následuje reakce čištění na fyzické rovině. I to je pro mě důkazem, že je práce efektivní a smysluplná. Když vstoupíme do mé složité a těžké minulosti a já si myslím, že už to " nedám", dokáže Lukáš situaci humorem sobě vlastním odlehčit a uvolnit. A to mě na něm baví.

Sama jsem Lukáše,jako terapeuta, doporučila svým přátelům i mým klientům. Jeho citlivého, empatického a přitom velice profesionálního přístupu si velice vážím.

Martina Černá
masérka a terapeutka
http://sundaritantra.cz