Jiří Ševčík

EFT terapeut

 
Lukáše jsem poznal nejdříve jako NLP kouče, EFT terapeuta a facilitátora holotropního dýchání, později také jako lektora, když jsem u něj absolvoval výcvik EFT.

V průběhu naší společné práce na mých potížích (úzkost, sebevědomí, sebehodnota, vztek), jsem se u Lukáše vždy cítil bezpečně a naprosto jsem mu důvěřoval a také díky tomu jsme při práci mohli jít tak hluboko, jak bylo potřeba a výsledky přicházely velmi rychle a často v takovém rozsahu, že předčily má očekávání.

Na Lukášovi si vážím zejména jeho empatie, profesionality a autentičnosti – co říká, to sám žije.
Oceňuji Lukášovu touhu a schopnosti osvojit si a aplikovat jednotlivé techniky, které při své práci používá.

Technika EFT mě natolik zaujala – zejména svou rychlostí, univerzálním použitím a trvalým efektem, že jsem se rozhodl pro vlastní EFT praxi. Velmi si vážím možnosti absolvovat výcvik EFT právě u Lukáše, kde přidanou hodnotou byly jeho schopnost citlivé a uchopitelné zpětné vazby, společně s Lukášovým umem předávat své znalosti dál kousek po kousku, aby je druhý mohl maximálně vstřebat a mít z nich co největší užitek. Jsem velmi rád, že jsem Lukáše poznal a spolupráci s Lukášem vřele doporučuji.

Jiří Ševčík
EFT terapeut a NLP kouč se zaměřením na změnu a odstranění nežádoucích vzorců chování, rozvoj osobního potenciálu a nalezení životní energie, radosti a pohody.
„Cesta ke klidu a svobodě vede skrze zbavení se emočních problému a omezujících vzorců chování“
https://centrumosobnihorozvojejs.cz/