Lukáš Srbecký NLP EFT
NLP
April 30, 2014
  • TaskSuspendisse fermentum erat. Duis consequat tortor. Mauris ut tellus a dolor.

Osobní průlom, nebo také Osobní průlomová schůzka (z angličtiny Personal Breakthrough Session), je unikátní proces, který kombinuje velmi účinné techniky a přístupy - především z koučování, Neuro-lingvistického programování (NLP) a hypnózy.

Kombinací těchto technik a přístupů je možné dosáhnout rychlé změny v mnoha oblastech našeho života – ať již v rovině osobní, pracovní či jiné.
Hlavními principy Osobního průlomu jsou odstranění našich vnitřních bariér, konfliktů a limitů a otevření prostoru k plnému využití našeho vnitřního potenciálu v oblasti, kde chceme růst, kde se chceme posunout dále.

Díky tomu, že techniky Osobního průlomu nezůstávají pouze na úrovni našeho běžného vědomí - ale jdou hlouběji k naší vnitřní inteligenci, k našim nevědomým zdrojům – je možné uskutečnit zásadní změny, zásadní průlom a to i tam, kde běžné metody často selhávají.
Osobní průlom může v mnoha případech ušetřit roky snažení se a vědomého úsilí. Může Vám pomoci najít Vaše směřování a odstranit překážky k cíli rychleji než je běžné například u klasického koučování nebo terapie.
Ve světě je Osobní průlom známější než v České republice, kde je zatím relativní novinkou. Avšak díky tomu, že je u nás nyní také k dispozici, může pomoci přinést změnu do života i Vám.

Záleží jen na Vás, jak rychle se tak stane, protože změnit svůj život je možné kdykoli …

Stránky věnované Osobnímu průlomu: www.osobniprulom.cz